Hľadať

Kategórie

Výrobcovia


Quantel Pablo Rio


Hi-endový color grading a finishing systém. Podpora 2K a 4K.

Viac detailov

Cena po Telefóne!
0,00 €
(0,00 € s DPH)

Dostupnosť: Na objednávku!


Pablo Rio je hi-endový softvérový color grading a finishing systém od firmy Quantel. Vychádza z pôvodného Pablo systému, ale beží na štandardnom a dostupnom hardvéri - tzv COTS hardvér.

Pablo je moderný systém a dokáže pracovať prakticky s čímkoľvek - od multimediálnych súborov s vysokými snímkovými frekvenciami až po viacvrstvové Stereo3D projekty. Pablo Rio je jednoducho najlepšie Pablo všetkých čias.

 

Výhodou systému Pablo je možnosť sa slobodne rozhodnúť. Zákazník si môže vybrať, či má záujem iba o softvér, ktorý si rozbehne na vlastnom hardvéri, alebo sa rozhodne pre 4 plne vybavené a plne prepojené turn-key systémy pre plné využitie potenciálu multi-GPU technológie NVIDIA Maximus.

Užívatelia Pablo Rio systému si môžu vybrať systém presne podľa ich požiadaviek. Napríklad úložný priestor: Pablo Rio pracuje s lokálnym, SAN, NAS alebo vzájomnou kombináciou týchto typov úložísk. Taktiež je možné zvoliť video I/O alebo iba čistlo sieťovú konektivitu. Vďaka Pablo Rio môže Váš business rásť - jednoducho do existujúceho systému pridáte viac GPU, zväčšíte úložisko či pridáte I/O karty.

 

Bloková schéma systému Pablo Rio

 

Pablo Rio turnkey systémy

Pablo Rio turnkey systém poskytuje garantované out-of-box riešenie pre zákazníkov, ktorí nemajú potrebu budovať vlastný systém. V súčastnosti sú dostupné 4 výkonovo rozdielne systémy, ktoré sú presne optimalizované pre špecifické nasadenie:

 

  • Pablo Rio 2KO - optimalizovaný pre HD a 2K prácu na cenovo dostupnejšej platforme
  • Pablo Rio 4K - schopný práce v 4K a monitoringu v HD/2K
  • Pablo Rio 4KO - schopný práce aj monitoringu v 4K
  • Pablo Rio 4K HFR - 4K/60p spracovanie aj monitoring v reálnom čase

 

 

Nech si zvolíte akúkoľvek kombináciu, Pablo Rio vždy obsahuje sadu nástrojov pre plný hi-end 2D a S3D coloring a finishing bez potreby rozdeľovať systém na rôzne oblasti pre opravy, titulky, kompozíciu, re-editing alebo výstupy. Pablo Rio je kompletné kolorovacie a dokončovacie prostredie, ktoré poskytuje ultimátnu produktivitu pre 2D a S3D projekty - a taktiež aj pre vysoké snímkové frekvencie.

Pablo Rio je taktiež skvelým prostredím na prácu so širokým rozsahom multimediálnych súborov vrátane vysokorýchlostných, Stereo3D, Apple ProRes 422, OpenEXR, RED HDRx, ARRI, Canon, Sony F65/55 RAW, SStP, Phantom, Silicon Image, Blackmagic Cinema DNG, Sony XAVC a GoPro. Tiež je podporovaná široká škála QuickTime kódekov - Pablo Rio ich hravo zvládne.

Export z Pablo Rio nemôže byť jednoduchší s plnou podporou AS-11 DPP - súbory sú hotové a pripravené pre playout.

 

Plná kontrola nad všetkým

Pablo Rio má všetky nástroje, ktoré potrebujete na coloring. Pablo Rio nepozná limity - primárne farebné korekcie je možné kombinovať s neobmedzeným počtom kaskádovaných sekundárnych a neobmedzeným počtom tvarov a to všetko v rámci jednej multivrstvovej timeline. Všetko zároveň zostáva dostupné pre ďalšie spracovanie v modernom a jednoduchom užívateľskom rozhraní, ktoré pomáha koloristom dosiahnuť svoje predstavy čo najrýchlejšie. Na výber je Neo a Neo Nano ovládací panel. Neo panel poskytuje prirodzené ovládanie a komplexné nástroje na gradeovanie. Neo Nano je panel tretinovej veľkosti oproti Neo panelu a je ideálnym doplnkovým pomocníkom mimo hlavnej konzoly.

 

ACES podpora

Pablo podporuje Academy Color Encoding Specification (ACES) a dokáže sa plne integrovať do ACES reťazca, prináša štadradný a v budúcnosti podporovaný farebný priestor.

 

Interaktívne ovládanie

Obrovský výkon Pablo systému robí proces farebných korekcií naozaj interaktívnym. Režisér môže vidieť výsledok color gradingu okamžite pri stole s koloristom v plnom rozlíšení bez potreby proxy alebo náhľadov. Všetky procesy sú až do úplného uzatvorenia projektu plne reverzibilné bez akéhokoľvek dopadu na kvalitu pôvodného materiálu.

 

Najvyššia kvalita

Pablo Rio podporuje vysoko precízne 65x65x65 štvorsteny (tetraédy) pre najvyššiu možnú kvalitu a precíznosť pri kľúčovaní. Najvyššia možná kvalita spracovania zaručuje, že režisérové predstavy budú presne premietnuté do výsledkov a viditeľné ihneď. To zaručuje, že kolorista aj režisér majú úplnú istotu, že to čo vidia na obrazovke dostane aj divák do kina alebo na TV.

 

mocha tracker

Tento známy a precízny trackovací systém od Imagineer Systems je plne integrovaný do sady kolorovacích a dokončovacích nástrojov Pablo Rio.

 

Stereo3D

Pablo Rio poskytuje rovnaký workflow pre Stereo3D ako aj pre bežné 2D obrazy. Stereo multi-vrstvová timeline Pablo Rio dokáže jednoducho zobraziť dva dátové streamy vyžadované pre Stereo3D a poskytuje spoľahlivý náhľad do Stereo3D spracovania. Sada nástrojov naviac v sebe zahŕňa aj sadu na detekciu problémov v nakrútenom Stereo3D materiále.

 

Doručovanie

Po skončení úprav Vám Pablo Rio poskytne nástroje na okamžitý výstup rôznych verzií videa alebo súborov. Pablo Rio drží pôvodnú nedotknutú hlavnú kópiu, z ktorej následne vie vytvárať ďalšie a prehrávať ju v reálnom čase bez negatívneho dosahu na kvalitu alebo pracovný priestor.

 

Otvorená konektivita

Pablo Rio sa dokáže plne integrovať s existujúcimi LAN a SAN, jednoducho pracuje s low-res QuickTime a JPEG súbormi rovnako ako natívnymi DPX a Cineon súbormi. Quantel soft-mount technológia umožňuje prácu s RED, DPX, CINEON, TIFF, DNxHD, ARRI, XAVC a OpenEXR médiami aj keď sú na SAN alebo NAS, čím výrazne šetrí čas a umožňuje okamžitú editáciu bez nutnosti prvotného importu.

 

Integrovaná DCP sada nástrojov

Quantel implementoval aj rozšírenú softvérovú sadu Fraunhofer DCP creation a importing priamo do sady nástrojov Pablo Rio. To umožňuje vytvárať štandardizované DCP mastery pre doručovanie a importovať DCP súbory do Quantel prostredia, čím uľahčuje ich použitie ako vysoko kvalitného výmenného formátu. Práca s Franhofer DCPtoolset v rámci Quantel prostredia šetrí čas a náklady súvisiace s exportom médií na externé systémy.

 

Spolupráca s Genetic Engineering 2

Genetic Engineering 2 zlepšuje spoluprácu medzi rôznymi Pablo Rio strižňami. GE2 umožňuje pokračovať v akejkoľvek rozrobenej práci na inej Pablo Rio strižni. GE2 ponúka garantovaný realtime výkon a okamžité zdieľanie medzi Pablo Rio strižňami.

 

  • GE2 užívatelia majú kompletnú flexibilitu v presúvaní úloh medzi jednotlivými pracoviskami - tým si môžu medzi sebou vymieňať a dopĺňať jednotlivé úlohy
  • GE2 užívatelia môžu teamovo pristupovať na viacero strižní a efektívne dokončovať rozrobené úlohy v termínoch
  • GE2 užívatelia môžu odložiť časovo náročné úlohy na iné Pablo systémy a pokračovať v práci, ktorá je atraktívna - napr. pred klientom
  • GE2 užívatelia vedia, že nech sa deje čokoľvek na inom pracovisku, ich systém poskytuje vždy plný výkon - skvelé pred klientami a pre časové plánovanie

 

Bloková schéma Genetic Engineering 2

Košík  

(prázdny)

Odber noviniek

Nové produkty

Momentálne tu nie sú žiadne nové produkty

Najpredávanejšie

  • Panasonic AY-DVM63PQ
  • SWIT S-8972
Panasonic AY-DVM63PQ
PQ miniDV kazeta 63 min., balenie 5ks, cena za...
SWIT S-8972
DV Li-ion 7.2V, 47Wh (6600mAh), pre kamery...
SWIT S-7103
D-Tap konektor s káblikom, 0,05 kg
SWIT S-7101
Kábel D-tap konektor na 4p.XLR, 2m
SWIT S-8BG6
AVCCAM Li-Ion, 7.2 V, 36 Wh (5100 mAh), DC...

Všetky najpredávanejšie