Cart

SHAPE EVA1 BUNDLE RIG FOLLOW FOCUS PRO

Dostupnosť: 0 na sklade

2.692,57  s DPH

rig pre Panasonic AU-EVA1 s bočným ostrením, teleskopická otočná rukoväť, 15mm rúrky vpredu a vzadu, ramenná opierka

Porovnať
Katalógové číslo: SHAPE-EVABRFFP Kategórie: ,

Rig pre kameru Panasonic AU-EVA1. SHAPE AU-EVA1 BUNDLE RIG FOLLOW FOCUS PRO pozostáva zo základne s otvormi na presné úchytenie kamery. Bočná strana je vybavená ARRI rozetami a rýchloupínacími svorkami pre 15mm rúrky.

Rig je oproti základnej verzii doplnený o bočné ostrenie SHAPE FOLLOW FOCUS PRO, ktoré sa vyznačuje svojou pevnosťou a tuhosťou oproti bežným bočným ostreniam. Naviac obsahuje ostriace koliesko so zaklopiteľným markerom a dva endstopy.

Zo spodnej strany obsahuje mäkkú ramennú opierku s protišmykovou úpravou. Na spodnej strane sa nachádza taktiež delta adaptér, takže ju môžete ľahko uchytiť na V-lock adaptérové statívy ako Panasonic SHAN-TM700 alebo SONY VCT-14. Predná a zadná strana obsahujú otvory pre 15mm rúrky (8″ a 4″ sú súčasťou balenia).

Rig obsahuje jednu ľavú teleskopickú rukoväť s ARRI rozetou, takže je použiteľná s množstvom ďalšieho príslušenstva. Rukoväť je možné otáčať 360° bez nutnosti použitia náradia vďaka patentovanému push-button tlačidlu.

Vďaka použitiu 15mm rúrok je možné rig jednoducho rozširovať o ďalšie príslušenstvo ako sú bočné ostrenia, kompendium či zadný úchyt pre monitor alebo rekordér.

 

Obsah balenia:

  • základňa pre Panasonic AU-EVA1 s ramennou opierkou a úchytmi pre 15mm rúrky (BP0008)
  • platňa pod kameru s protišmykovými podložkami a skrutkami na uchytenie
  • 15 mm rúrky (pár) s dĺžkou 8″/20,32 cm (15TUBE8)
  • 15 mm rúrky (pár) s dĺžkou 4″/10,16 cm (15TUBE4)
  • teleskopická rukoväť s ARRI rozetou a otočným push-button mechanizmom (HAND3)
  • bočné ostrenie (FFPRO)

KontaktLeasing techniky

Certifikácia