Cart

DaVinci Resolve Micro Panel

1.038,00  s DPH
865,00  bez DPH

panel pre DaVinci Resolve, 3x trackball, 12x otočné tlačidlo, priamy prístup k funkciám

Značka / výrobca: Blackmagic Design

Dodanie do 14 dní

Podobné produkty

DaVinci Resolve Advanced Panel

31.030,80  s DPH
0 out of 5
0 hodnotenie

DaVinci Resolve Advanced Panel

0 out of 5
0 hodnotenie
31.030,80  s DPH

panel pre DaVinci Resolve, 5x LCD, 4x trackball, 12x otočné tlačidlo, 30x konfigurovateľné tlačidlá, priamy prístup k funkciám, T-bar, jog/shuttle

DaVinci Resolve Mini Panel

3.118,80  s DPH
0 out of 5
0 hodnotenie

DaVinci Resolve Mini Panel

0 out of 5
0 hodnotenie
3.118,80  s DPH

panel pre DaVinci Resolve, 2x LCD, 3x trackball, 12x otočné tlačidlo, priamy prístup k funkciám

DaVinci Resolve panely poskytujú postprodukcii plynulý a svižný priebeh. Vďaka premyslenému ergonomickému dizajnu získate pod rukami nástroj, ktorým dokážete upravovať viacero parametrov naraz, a to úplne prirodzene a intuitívne.

Ovládacie prvky panela sú rozmiestnené logicky a v pozícii prirodzenej vašim rukám. S panelom DaVinci Resolve Micro Panel dokážete robiť presné zmeny parametrov rýchlo a jemne. Tlačidlá, gombíky a guľové ovládače sú vyrobené z kvalitných materiálov a poskytujú ten správny odpor presne tak, aby sa vám s nimi pracovalo prirodzene a zároveň presne.

 

Davinci Resolve Micro Panel je kompaktný panel vybavený obrovskou kombináciou funkcií a ovládačov. Panel obsahuje tri guľové ovládače so širokou škálou rôznych tlačidiel, ktorými môžete jednoducho ovládať farebné korekcie a pohybovať sa v rozhraní softvéru DaVinci Resolve. Micro panel je najmenší zo všetkých panelov pre DaVinci Resolve a redukcii veľkosti sa venovala najväčšia pozornosť. Panel je oproti Mini Panelu o čosi kratší s nízkoprofilovým dizajnom. Mini Panel je tak vhodný pre strihačov a koloristov, ktorí hľadajú skutočne prenosné riešenie na rýchly grading a strih videa. Vďaka priaznivej cene je vhodný aj na výučbu.

 

Ovládače primárnych farebných korekcií

Panel DaVinci Resolve Micro Panel obsahuje 12 dedikovaných otočných tlačidiel na ovládanie farebných korekcií – Y, Y gamma, Y gain, kontrast, pivot, detaily stredných tónov, farebnosť, tiene, svetlé tóny, saturácia, farebný odtieň a mix luminancie medzi YRGB a Y. Vďaka týmto primárnym nástrojom dokážete rýchlo dosiahnuť ten správny štýl obrazu a precízne vyladiť “filmový look”. Všetky tlačidlá je možné stlačiť a dosiahnuť tak okamžitý návrat k pôvodnej hodnote funkcie. To sa hodí práve vtedy, keď sa počas korekcie tak trochu stratíte. Stačí zatlačiť gombík a ste späť v hre!

 

Profesionálne trackbally

Guľové ovládače, tzv. trackbally, poskytujú vyváženú úpravu RGB lift, gamma a gain. Každá s kontrolou úrovne master level. Trackbally sa dajú nastaviť na prácu v RGB a Log režime a s dotykovým tlačidlom.

 

Pripojenie a napájanie cez USB

DaVinci Micro Panel sa pripája cez USB priamo do PC či laptopu, cez ktorý ide zároveň aj napájanie panela, takže nepotrebujete zvlášť pripájať napájací zdroj.

Hmotnosť 5.0499999999999998 kg

Produkty z rovnakej kategórie

KontaktLeasing techniky

Certifikácia