Cart

DaVinci Resolve Mini Panel

3.118,80  s DPH
2.599,00  bez DPH

panel pre DaVinci Resolve, 2x LCD, 3x trackball, 12x otočné tlačidlo, priamy prístup k funkciám

Značka / výrobca: Blackmagic Design

Dodanie do 14 dní

Podobné produkty

DaVinci Resolve Advanced Panel

31.030,80  s DPH
0 out of 5
0 hodnotenie

DaVinci Resolve Advanced Panel

0 out of 5
0 hodnotenie
31.030,80  s DPH

panel pre DaVinci Resolve, 5x LCD, 4x trackball, 12x otočné tlačidlo, 30x konfigurovateľné tlačidlá, priamy prístup k funkciám, T-bar, jog/shuttle

Blackmagic DaVinci Resolve Studio

334,80  s DPH
0 out of 5
0 hodnotenie

Blackmagic DaVinci Resolve Studio

0 out of 5
0 hodnotenie
334,80  s DPH

Kolorovací softvér DaVinci Resolve. Single licencia

DaVinci Resolve panely poskytujú postprodukcii plynulý a svižný priebeh. Vďaka premyslenému ergonomickému dizajnu získate pod rukami nástroj, ktorým dokážete upravovať viacero parametrov naraz, a to úplne prirodzene a intuitívne.

Ovládacie prvky panela sú rozmiestnené logicky a v pozícii prirodzenej vašim rukám. S panelom DaVinci Resolve Mini Panel dokážete robiť presné zmeny parametrov rýchlo a jemne. Tlačidlá, gombíky a guľové ovládače sú vyrobené z kvalitných materiálov a poskytujú ten správny odpor presne tak, aby sa vám s nimi pracovalo prirodzene a zároveň presne.

 

Davinci Resolve Mini Panel je kompaktný panel vybavený obrovskou kombináciou funkcií a ovládačov. Panel obsahuje tri guľové ovládače so širokou škálou rôznych tlačidiel, ktorými môžete jednoducho ovládať farebné korekcie a pohybovať sa v rozhraní softvéru DaVinci Resolve. Naviac obsahuje LCD obrazovky s položkami menu, ovládačmi a aktuálnymi parametrami pre zvolený nástroj a tlačidlami pre priamy prístup k špecifickým funkciám DaVinci. Mini Panel je tak vhodný pre strihačov a koloristov, ktorí striedavo využívajú editovanie a color grading, prípadne nezávislých koloristov, ktorí svoj panel často presúvajú na rôzne akcie.

 

Ovládače primárnych farebných korekcií

Panel DaVinci Resolve Mini Panel obsahuje 12 dedikovaných otočných tlačidiel na ovládanie farebných korekcií – Y, Y gamma, Y gain, kontrast, pivot, detaily stredných tónov, farebnosť, tiene, svetlé tóny, saturácia, farebný odtieň a mix luminancie medzi YRGB a Y. Vďaka týmto primárnym nástrojom dokážete rýchlo dosiahnuť ten správny štýl obrazu a precízne vyladiť “filmový look”. Všetky tlačidlá je možné stlačiť a dosiahnuť tak okamžitý návrat k pôvodnej hodnote funkcie. To sa hodí práve vtedy, keď sa počas korekcie tak trochu stratíte. Stačí zatlačiť gombík a ste späť v hre!

 

Obrazovky s vysokým rozlíšením

DaVinci Resolve Mini Panel je osadený plne farebnými obrazovkami s vysokým rozlíšením a vysokým jasom a poskytujú tak jasný prehľad o širokej škále funkcií, ktoré poskytuje softvér DaVinci Resolve. Obrazovky zobrazujú menu pre softvérové menu položky a softvérové tlačidlá, a tiež vizuálnu odozvu aktuálne používaného otočného či guľového ovládača. Zobrazené položky menu sa aktualizujú okamžite podľa aktuálne zvoleného nástroja, takže sa nemusíte prehrabávať v komplikovaných a neprehľadných menu položkách.

 

Profesionálne trackbally

Guľové ovládače, tzv. trackbally, poskytujú vyváženú úpravu RGB lift, gamma a gain. Každá s kontrolou úrovne master level. Trackbally sa dajú nastaviť na prácu v RGB a Log režime a s dotykovým tlačidlom.

 

Flexibilné pripojenie

DaVinci Mini Panel disponuje viacerými možnosťami pripojenia. Prvou je cez USB priamo do PC či laptopu, cez ktorý ide zároveň aj napájanie panela, takže nepotrebujete zvlášť pripájať napájací zdroj. Ďalšou možnosťou pripojenia je cez ethernet aj s podporou PoE, teda napájania z ethernetového káblu.

Hmotnosť 10.6 kg

Produkty z rovnakej kategórie

KontaktLeasing techniky

Certifikácia